JoomlaLock.com All4Share.net
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
http://www.20m.com/
20 megabyte web alanı sağlayan site, adult sitelere izin vermiyor. isminiz.20m.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Bedava e-mail, sayaç, ziyaretçi defteri ve Ftp hizmetide sunuyor.

http://www.50megs.com/
50 MB gibi büyük bir web alanı sağlıyor.
http://www.75megs.com/
75 MB. ücretsiz web alanı, FTP erişimi, formmail, mesaj tahtası ve web araçları desteği sağlayan bir hosting şirketi.
http://www.90megs.com/
Adına aldanıpta sakın 90 MB. web alanı verdiklerini sanmayın. 50 mb. web alanı veriyorlar. Ayrıca isminiz.90megs.com şeklinde bir adrese, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
http://www.aboveme.com/
20 MB. web alanı, FTP erişimi, ziyaretçi defteri, sohbet odası, e-mail ve sayaç hizmetleri sunuyor. İsminiz.AboveMe.Com şeklinde bir adrese sahip oluyorsunuz. Ftp programı kullanmasını bilmeyenler için web tabanlı araçlar sunuyor.
http://www.acmecity.com/
20 MB web sitesi ve sınırsız e-mail olanağı.
gibi bir mail adresine sahip olacağınız söyleniyor. http://www.aliencities.com/
25 Mb. web alanı, ftp erişimi, ziyaretçi defteri, mesaj tahtası ve form mail desteği sunuyor. Ayrıca güçlü web tasarım araçları sunuyor.
http://www.amazingtopcities.com/
150 MB web alanı ve e-mail, ziyaretçi Ayrıca Web sayfası tasarımında defteri olanağı sağlıyor. yeni olanlar için bir Web Page Builder programı var.
http://www.bizland.com/
35 MB web alanı, e-mail, sınırsız trafik, ve diğer güzel özellikleri olan bir sağlayıcı.
http://www.codename.com/
Web sayfası, Pop3 destekli e-mail adresi sağlıyan bir web sayfası.
http://www.cybercities.com/
Reklamsız web sitesi alanı ve POP3 Email hizmeti sağlıyor.
http://www.dingojunction.com/
10 MB web alanı, asp ve FTP desteği veriyor. Günde sadece 10 üyeye abonelik imkanı veriyor. Ancak işin güzel yanı yılda sadece 8 dolara 200 MB web alanı ve Full Ms Access veritabanı desteği sağlıyor.
http://www.domaindlx.com/
25 MB web alanı , CGI desteği, ASP desteği, ODBC desteği ve FTP hizmeti sağlıyan bir web sitesi.
http://www.dreamwater.com/
30 MB web alanı, ziyaretçi defteri ve bedava Java SOHBET desteği.
http://www.geocities.com/
Dünyanın belkide en çok bilinen free serverlarından birisi hızına hiçbir lafımız yok fakat çok az bir bant genişliği veriyorlar çok hit alan bir adresiniz varsa önermiyoruz üstelik ftp olayınıda kaldırdılar.
http://www.freeservers.com/
Yine dünyanın en çok bilinen serverlarından birisi isminiz.8k.com isminiz.8m.com gibi değişik domain seçenekleri bulunuyor. Sayfanın üst tarafına banner koyuyorlar.
http://www.homepage.com/
10 MB web alanı, pek bir özelliği yok.
http://www.httpcity.com/
25 MB. web alanı, bedava Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresi, gelişmiş ücretsiz web araçları ve httpcity.com/isminiz şeklinde kısa bir url adresi sunuyor. Dosyalarınızı tarayıcınız aracılığı ile servera gönderiyorsunuz.
http://www.hypermart.com/
10 MB web alanı, CGI desteği, ftp
http://www.kolayweb.com/
Türkçe - Ücretsiz web alanı ve e-mail, pop-up reklam var
http://www.lunarpages.com/
50 MB web alanı veriyor. Banner Yok. http://www.lunarpages.com/isminiz şeklinde domaininiz oluyor, deneme amaçlı tavsiye etmiyoruz.
http://www.lycos.co.uk/ (açıklaması: lycos.co.uk )
50 MB web alanı veren sitede birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli olanı ftp desteğinin olmasıdır. http://members.lycos.co.uk/webmasterdosyasi şeklinde bir domaininiz oluyor. Sayfanın üstüne bir banner koyuyorlar. Fakat o kadar da kötü durmuyor. Eğer 50 MB alana ihtiyacınız var ve birçok dosyaya sahipseniz ftp desteği olan bu firmayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
http://www.mindpigs.com/
20 MB web alanı ve isminiz.mindpigs.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz ayrıca size web tabanlı e-mail hizmetide sunuyor.
http://www.mynet.com/
Tamamı ile Türkçe bir server 10 mb. web alanı veriyorlar isminiz.mynet.com Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. şeklinde web ve mail adresi veriyorlar fakat geocitiesi andıran reklam olayı sayfanızı bozmaya yetiyor.
http://www.nbci.com/
Birçok webmaster kaynak sitesinde bu adres sınırsız web alanı vs. diye tanımlanıyor eğer böyle bir adreste iseniz hemen o siteyi terk edin çünkü o site fi tarihinden kalmış ve hiç güncellenmemiş demektir nbci host olayını bırakıp tamamı ile bir portal site olmuştur.
http://www.netcitizen.com/
20 Mb. web alanı, browser yada ftp ile dosya transfer imkanı ile çeşitli html araçları sunan başka bir hosting firması.
http://www.portland.co.uk/ (açıklaması: portland.co.uk)
FTP, CGI, PHP, DNS kaydı özelliklerini destekleyen, hiçbir şekilde sayfaya reklam (banner) koymayan web üzerindeki belki de tek hosting firması: siteniz.8bit.co.uk isterseniz siteniz.port5.com şeklinde subdomain alabilir; isterseniz de kendi domaininizi DNS kaydı yaparak host edebilirsiniz. 15 MB Web alanı veriyor. Tek problemi bazen biraz yavaşlıyor. Ama genel anlamıyla kendi sınıfındaki en iyi yer. forum dolduruyorsunuz siteismi.port5.com birde mail adresi istiyor 1kac dakika içinde ftp ayarları ve şifrenizi yoluyorlar, haftalık 10 mb. bant genişliği var kesinlikle zip mp3 vs. koymaya kalkmayın.
http://www.trgold.net/
Eğer Türk serverlarından birisini kullanmak isterseniz tam size göre bir adres 5 mb. alan veriyorlar hızı diğer servislere göre tabiki daha iyi ama akşam saatlerinde baya bir kasıyor isminiz@siteniz.sitenizinuzantısı.net şeklinde e-mailde veriyorlar, ftp de var. trgold.net .bolum.net .isimsiz.com .web14.net web-adresim.com mail-adresim.com paradox.gen.tr şeklinde 7 değişik isimde seçenek mevcut.
http://www.websamba.com/
Asp script, mail, Ms Access, ODBC ve 30MB web alanı desteği sağlıyor. Sayfanıza üst frame koyuyor. Şu an en popüler ASP hosting servisi.
http://www.windygates.com/
Sınırsız web alanı, ftp desteği ve bedava mail vaad ediyorlar. Ayrıca isminiz.windygates.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Online web araçlarının yanısıra ziyaretçi defteri, sayaç gibi temel hizmetleride veriyorlar

İlgini Çekebilecek Diğer Başlıklar:

  • Hit Artırma Yolları... Bir web siteniz var, fakat bu sitenin istediğiniz çoğunluğa, hak ettiğiniz kitleye ulaşamadığını düşünüyorsunuz. İşte burada size web sitenizin daha iyi tanıtım...
  • Web Siteleri İçin Araç Gereçle... Bu Başlıkta Olanlar : BEDAVA Ziyaretci defteri adresleri !!! Sitene 750 adet gif arşivi BEDAVA FULL EPS LOGOLAR vBulletin Temaları Çeşit Çeşit binlerce avatar ...
  • Bedava Forum Siteleri... http://www.iphorum.com http://www.kazorum.com http://www.activeboard.com http://www.forumforfree.com http://www.myfreebulletinboard.com http://www.p...
  • 50 Arama Motoruna Kayıt... 50 arama motoru ve directory listesi. Direkt kayıt adresi 1. http://search.yahoo.com/info/submit.html Yahoo! Search 2. http://search.msn.com/docs/sub...
  • Google Reklamları Sorular ve C... Google Soruları ve Cevapları: Konu: Google Adsense nedir? Cevap: Google AdSense web site yayıncılarının içerik sayfalarında konuyla ilgili Google reklamları ...
  • Google Pagerank Taktikleri... Arama motoru Google ve Pagerank .: Google Arama motoru, Stanford'da doktora yapan iki öğrenci, Larry Page (Lawrence "Larry" ...

Yeni yorum eklemek için yeterli yetkiniz yok. Siteye kayıt olmanız gerekebilir.