JoomlaLock.com All4Share.net

Fincan ve Kahve

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
İs hayatında önemli yerlere gelmiş bir grup eski üniversite mezunu arkadaş grubu üniversitedeki hocalarından birini ziyarete gitmiş.
Çeşitli konular konuşulduktan sonra sohbet, iş stresine ve hayatın zorluklarına gelmiş. Yaşlı Üniversite hocası eski öğrencilerine kahve ikram etmek üzere mutfağa gitmiş ve değişik boy, renk ve kalitede birçok fincanın bulunduğu bir tepsiyle geri dönmüş.

Gizemden Bilime Parapisikoloji

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

'Gizli ilimler'le istihbarat

ABD başta olmak üzere bazı ülkelerin, PSİ teknikleriyle istihbarat yapmaya çalışmaları da oldukça etkili görünüyor. Üstelik bu çalışmalar uzun zamandan buyana devam ediyor. CIA'nın verdiği kod adıyla SCANATE Projesi diye anılan ve 1973 ile 1975 yılları arasında iki yıl süren bir girişim, PSİ deneylerine önemli bir örnek oluşturuyor. Proje kapsamında, Price'ın da katıldığı yüzlerce denemenin yapıldığı biliniyor.

Esmâ-i Husnâ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Esmâ-i Husnâ Nedir?
Esmâ-i Husnâ, Allah'ın güzel isimleri demektir. Bir âyet-i kerîmede:
"En güzel isimler O'nundur (Allah'ındır)" (el-Haşr, 24) buyurulmaktadır.

Diğer bir âyette de; en güzel isimlerin Allah'a ait olduğu

Özgeçmiş Oluşturma

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kapak Yazısı
Bu makalede: ideal bir özgeçmiş içeriğinin nasıl olması gerektiğini, iyi bir özgeçmişte neler bulunması gerektiğini okuyacaksınız. Özgeçmişe ek olarak hazırlanan ve özgeçmişte belirtilmeyen kariyer hedeflerinizin ve kariyeriniz açısından önem taşıyan noktaların vurgulandığı yazı, kapak yazısıdır. Özgeçmişinize yardımcı olarak hazırlanan bu bölüm, bilgi ve

Almanlar - Fransızlar ve Osmanlı

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
19.yüzyılda Almanya’nın Mülhaym şehrindeki Ren nehrinin bir yakasında Almanlar, öbür yakasında da Fransızlar oturuyordu.
Fransızlar, her sene nehrin Almanlardaki kısmına geçip mahsulün tümünü toplayıp götürüyorlardı. O sıralar, birliğini temin edemeyen güçsüz Almanlar ise buna fazla ses çıkaramıyorlardı tabi.

Cep Telefonunun Zararları

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Cepteki tehlikenin korkunç boyutu iki bilim adamının yazdığı 'Tehlikeli Oyuncak' adlı kitap, cep telefonunun zararlarına ilişkin tehlikenin boyutlarını gözler önüne sermiştir. İşte cebimizin madde madde kısa ve uzun vadeli zararları: Cep telefonuyla ilgili yeni teknolojilere kulağımızı kabartmışken, iki bilim adamı keyfimizi kaçırdı. "Tehlikeli Oyuncak" adlı kitap, cep telefonunun insan sağlığı üzerindeki zararlarına ilişkin çarpıcı

Sahibinden Satılık Yazlık - Balıkesir, Ayvalık, Sarımsaklı, Badavutta

Yayınlanmamış
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Rahim BAYRAKCI
Telefon : 0505 366 64 85
e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyat : 110.000 YTL

(Fotoğrafları Büyük Görmek İçin Üzerine Tıklayınız...)

TAKAS YAPILABİLİR!!!

Gökçek İksiri Nedir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

gökçek iksiri nedir, gökçek, gökçek iksiri, iksir, gökçek iksirGökçek iksiri Nedir: Bu iksir 26 yıllık bir tecrübenin ve arştırmanın ürünüdür ve bildiğiniz bütün eksotik ürünlerden daha etkilidir. Ayrıca oldukça da ucuzdur. Sarımsak, limon suyu, BK, GK, MK, ZYE, ve kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir mükemel bir cüruf çözücü ve bağışıklı sistemini güçlendiricidir. Bu dört bitki BK, GK, MK ve ZYE antiviral (virüsleri öldürücü, yokedici),

Herşeyin Aslı Sudur

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Suyun adeta sihirli bir içecek olduğunu herkes biliyor. Sağlıklı ve güzel olmanın, ciltteki ve bedendeki nemin korunmasının temel koşulu bol su içmek!
Neden Susarız?
Susamak, troid bezinin ağız yoluyla bize ulaştırdığı bir mesaj olup; sulanmaya gereksinim var anlamını taşımaktadır. Ancak bu kişisel ve psikolojik boyutları olan ve kişiden kişiye farklılık gösteren bir gereksinimdir. Kimi insanlar günde 2 bardak su içerken, kimilerinin tükettiği su miktarı 2 litre olabilir.

Vizyon Çalışması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Gözlerinizi kapatın ya da kapatmayın fark etmez. Çeşitli görüntülerle kendinizi temizlediğinizi, müspet enerjilerle dolduğunuzu düşleyin. Beyin hayal gücüyle gerçeği ayırt etmez. Bunlara tepki verir. Tıpkı kâbuslardan nefes nefese ya da ağlayarak uyanmamız gibi. Ben bu vizyonlarda kendimi tropik bir adada ağaçların çevrelediği, dibi görünen berrak bir suya sahip olan güvenli bir göle daldığımı düşünürüm.